Bemutatkozás

Óvodánk kellemes környezetben, egy kastélyban kapott helyet az 1950-es évek vége óta, fenntartója a község önkormányzata. Intézményünk jelenleg 4 csoporttal működik, így tudjuk kielégíteni a község igényeit, visszautasított gyermekünk évek óta nincs.
     Nevelőmunkánkban nem a divatot keressük, hanem kiállunk a gyermekek érdekei mellett. Végig kell élnie a gyermekkorát teljességben, a játék óceánjában, akkor lesz kreatív, egészséges felnőtt, ha erre lehetőséget biztosítunk. Ismernünk kell a módját és vállalni azt a felelősséget, hogy úgy vezessük el a gyermeket az iskola küszöbéig, hogy az új feladatokra felkészült, alkalmas legyen, s eközben boldog gyermekkorát megőrizhesse.
     Az óvoda épületében kapott helyet a Családi bölcsőde Törpike és Fóka csoportja ahová 1,5 éves kortól jöhetnek a kisgyermekek.